Meie kurdid lapsed” – film ja raamat nüüd saadaval!

Implantaadilaste seltsil on valminud teabefilm ja käsiraamat “Meie kurdid lapsed”.

Mis tunnetega võtavad värsked lapsevanemad vastu teate lapse kuulmispuudest? Kuidas oma last õpetada? Kuidas väike kurt laps kuulma ja rääkima saada? Mis imevigur on sisekõrva implantaat ning mis juhtub implanteerimisoperatsiooni ajal? Kuidas kurdid lapsed lasteaias ja koolis hakkama saavad? Mida toob tulevik? 

Filmis saabki vaataja ülevaate kurtide laste kasvatamisest ja kasvamisest. Sõna saavad kuulmispuudega laste vanemad, Tartu ülikooli kliinikumi kõrvakliiniku spetsialistid ning kooliõpetajad, aga ka suuremad ja väiksemad lapsed ise.

Filmi juurde kuulub käsiraamat, mis kajastab lühidalt valdkondi, millega puutub kokku iga kuulmispuudega last kasvatav vanem ja õpetaja: diagnoosimine, abivahendid, õpetusmetoodikad, nõuanded lapse arendamiseks eri vanustes jm.

Komplekti saab tellida Implantaadilaste Seltsist ja EKLVL-st ning samuti EKLVL kontorist Tallinnas Ehte 7.

Seltsi ja/või EKLVL liikmetele on film tasuta!

Palun tasuge 2009. aasta liikmemaksud:
- Seltsi liikmemaks 50 krooni pere kohta või 30 krooni üksikliikmetele Implantaadilaste Seltsi arveldusarvele 221035434035.
- EKLVL liikmemaks 25 krooni EKLVL arveldusarvele 221001115854.

Tallinna Heleni Koolis ja Tartu Hiie koolis õppivate laste vanemad saavad komplekti koolide kaudu.

Kui soovite filmi- ja raamatukomplekti postiga koju, saatke vastava sooviga e-kiri aadressil epp.muil@neti.ee või eklvl@)eklvl.ee

Kui soovite rohkem kui üht komplekti, olete teretulnud tegema Implantaadilaste seltsi arveldusarvele 221035434035 annetust summas 200 krooni.

Loe filmiprojekti kohta lisaks.

K i i r v a l i k u d